Tahşiye Davası'ndan Sonra'Vasat Davası'da FETÖ Eseri


Tahşiye Davası'ndan Sonra'Vasat Davası'da FETÖ Eseri

A+ | Normal | A-

Son güncelleme: 20 Ağustos 2016 Cumartesi 16:32


Ne acayip iş, nerede bir müslüman hapse atılıyorsa hapse atanların inlerine baktığımız zaman orada Fethullahçı şebeke üyesi sırıtıyor.

Küre Medya / Haber Merkezi
Ömer Yavuzer / Medya Times

Sırf “Rabbim Allah’tır” dedikleri için müslümanları herhangi bir yasadışı eylemi olmamasına rağmen İsrail adına terörist ilan eden “yasal şebeke” Fethullah Gülen Terör Örgütü. Bu terör örgütü, yargıyı ele geçirmek için çok çabaladı çünkü İsrail’in hedeflerini gerçekleştirirken “ne yapalım yargı böyle istiyor” maskesine sığınabilmek istiyordu. Türkiye’nin fay hatlarıyla oynamak istiyorlardı; “Kürt” diyenleri KCK bahanesiyle, “Müslümanım” diyenleri “terör” maskesiyle sürekli hapse attı, Fethullahçı polis, savcı ve hâkimler. Fenerbahçelileri bile terörist diye içeri aldı, Fethullahçı Yezidler. Ülkenin fay hatlarıyla oynamak istiyorlardı çünkü darbe peşindeydiler.

Ne acayip iş, nerede bir müslüman hapse atılıyorsa hapse atanların inlerine baktığımız zaman orada Fethullahçı şebeke üyesi sırıtıyor. Kimden veya neden bahsediyorum? Vasat Davası’ndan.

İnternette Tahşiye, İbda gibi İslami içerikli davaları incelerken “Vasat Davası” karşıma çıktı ve Vasat Davası’nın ipe sapa gelmez iddianamesini yazan Mehmet Düzgün. İpe sapa gelmez iddianame çünkü iddianamede “Allah” demeyi bile terör örgütü üyeliğinin delili sayıyordu. Mesela bir sanık hakkında şu ifadeler vardı:  “Sanık, telefon görüşmelerinde sık sık ve art niyetle hâkimiyetin Allah’ın olduğunu ifade etmiştir. Bu sözleriyle sanık, Demokratik- Laik Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne karşı olduğunu göstermektedir.” Allah demeyi bile suç sayan bir zihniyet neler yapmazdı ki? Ondan daha zalim kim olabilir. Aslında savcı Mehmet Düzgün’ün iddianamesi TCK’ya göre bile suçtur. Suçtur çünkü Allah’a hakaret TCK’ya göre bile suçtur. Ve emin olun bu Mehmet Düzgün, İsrail’de değil savcı olmayı hapishanede Allah’a hakaretten yatan adi bir suçlu olurdu. Çünkü Yahudiler bile Allah’a hakareti doğal karşılayamaz, karşılamaz. Ama Mehmet Düzgün, Allah demeyi bile suç saydı çünkü hiçbir kırmızıçizgisi yok. Kırmızıçizgisi olmadığından aynı davada Şahımerdan Sarı ve iki oğlu hakkında hiçbir eylem olmamasına rağmen dava açıyor. Dikkat edin baba ve oğullar. Aileye saldırıyor, insanları aile boyu hapse attırıyor.

Şahımerdan Sarı’nın suçu ne peki? İnternette yaptığım araştırmalara göre Fethullah Gülen’i ipe sapa gelmez fikirleri yüzünden eleştirmek. Basılmamış kitapları dava konusu yapanlar basılmış “Dinlerin Tasnifi” kitabı vesilesiyle Şahımerdan Sarı ve iki oğlunu hapse atmaları doğal. Bir Sırp Çeteleri bir de bu Fethullah Gülen çeteleri ailelere saldırır, ocakları söndürür. İnsaf, yoktur onlarda.

Neyse zaten bunları biliyorsunuz Fethullah Gülen’e bağlı teröristlerin ne kadar tıynetsiz olduğunu, Yezid’i bile aratacaklarını. Münafık ve vahşi karakterlerini…

Biz yine Mehmet Düzgün’e dönelim. Ne demiştik: İnternette Tahşiye, İbda gibi İslami içerikli davaları incelerken “Vasat Davası” karşıma çıktı ve Vasat Davası’nın ipe sapa gelmez iddianamesini yazan Mehmet Düzgün.

Twitter hesapları içerisinde ilginç bir isim gözüme çarptı: https://twitter.com/mehmetduzgun38. Elbette twitter de yer alan bu hesab Allah'a hakaret eden savcı.Hesabın takipçilerine baktım kimler yok ki: Hakan Şükür, Osman Özsoy, Ahmet Turan Alkan, Zaman Yazarı Mümtaz’er Türköne, Ahmed Şahin, Nuh Gönültaş, Mehmet Baransu, Abdullah Aymaz, Kemal Gülen, Hidayet Karaca, Erhan Başyurt, Nazlı Ilıcak, Osman Şimşek, Bülent Korucu, Ekrem Dumanlı ve Fethullahçıların Yargı imamı olduğu söylenen Faruk Mercan. Yani The Cemaatin ağır abileri hep burada. Yetmedi kurumsal takipçileri de var: Bank Asya, Fethullah Gülen Web Sitesi, Sosyal Pencere, Zaman Gazetesi…

Sonra paylaşımlarına baktım: Fethullah Gülen, Ekrem Dumanlı ve Bank Asya. FETÖ sempatizanlığı açık.

Dediğim gibi müslümanlara düşen her taşın altından ya Fethullah Gülen ya adamları çıkıyor. Şimdi sorun şu: Tahşiye Davası’ndan sonra Vasat Davası da Fethullah Gülen Terör Örgütü’nün  işi. Mehmet Düzgün, Fethullahçı çeteye bağlı. “Allah” demeyi bile terör suçu sayan polisler, savcılar ve hakimler hakkında derhal “mukaddes değerlere hakaret etmekten” dava açılmalı. 

(Not: Bu yazı yayınlandıktan sonra savcı (!) görüntülü kişi twitter hesabını sildi, yani kaçtı)

Yukarı DönEtiketler:

Henüz yorum bulunmamaktadır!

Yorum yap yorum

 

Kategoriye Ait Diğer HaberlerAna Sayfa | Yazarlar | Güncel | Haberler | Dünya | Yorum Analiz | Röportaj | Medya | Etkinlikler | Kültür Sanat