Alparslan Kuytul'da Peygamberi miting alanına getirdi


Alparslan Kuytul'da Peygamberi miting alanına getirdi

A+ |Normal |A-

Son güncelleme: 11 Nisan 2016 Pazartesi 20:51


Alparslan Kuytul, Ankara'da düzenlediği mitingde, Peygamberin (s.a.v.) aralarında olduğunu söyledi.

Küre Medya / Haber Merkezi
Alparslan Kuytul, konferanslarının engellenmesine karşı Ankara'da miting düzenledi. Mitingte konuşan Kuytul, konferansların kasıtlı bir şekilde engellendiğini iddia etti.

Yaptığı birçok açıklamaları ile dikkatleri üzerine çeken Kuytul, Peygamber'in (a.s) kendi miting alanında olduğunu iddia etti.

Kuytul, "bizlere tuzak kuruyorlar ama Allah, melekleri ve Peygamberi ile bizleri desteklemektedir." diye konuştu.

Kuytul konuşmasında şunları dile getirdi.

"Bunun daha beteri Peygamberimize yapıldı. Ankara'da iki hanım kardeşimizin gördüğü sadıka rüyalarda Peygamberimizde şu anda aranızda. Bu yapılanları elbette bütün planlamaları, bütün tuzakları Allah bilmektedir. Melekleri ile ve peygamberi ilede desteklemektedir bizleri.

Ve o inkâr edenler, seni tutuklamak ya da öldürmek veya sürgün etmek (çıkarmak) için tuzak kuruyorlardı. Ve onlar, bu tuzağı kuruyorlarken; Allah da tuzak kuruyordu. Ve Allah, tuzak kuranların (karşılık verenlerin) en hayırlısıdır. Onlar bu tuzakları yaptıklarında pişman oldular mı, olmadılar mı?

Demek ki Allah tuzak hazırlayanların en hayırlısıymış, Onların hesab edemediği buydu."

Alparslan Kuytul Ankara mitingi için yaptığı çağrıda; bu hareketin mensupları orada olmalı, arkadaşların orada iken sen evinde oturamazsın. Hz. Peygamber o gün orada olduğu halde sen evinde oturamazsın." ifadelerini kullanmıştı.

İşte Alparslan KUYTUL'un konuşmasından bir kesit;

medyatimes 

Yukarı Dön

İlgili Videolar


Etiketler:

Yorum yapyorum

Yorumlar

Yakup Döğer
12.04.2016 00:45
Peygamber istismarı
Alparslan Kuytul daha önce bir yazısında da aynı ifadelere yakın ifadeler kullanmıştı. İslam Sancağının Hz. Ebu Bekir tarafından Öncü Nesle verildiğini yazmıştı.

Kuytul "Öncü Neslin Görevleri-1" adlı yazısında, " Samimi ve sâdık bir kardeşimize gösterilen sâdıka bir rüyada, Medine’de toplanmış mahşeri bir kalabalığın yanına gelen Hz. Ebubekir (r.a) birçok kimsenin hoşlanmamasına ve kıskanmasına rağmen İslam sancağını bize vermiş ve “Bu sancak, dava adamlarının hakkıdır.” demiştir." diye yazmıştı. Şimdi bir adım daha ileri giderek Peygamberi getirmiş mitinge. Rabbimiz bu kardeşlerimize akıl-fikir-iz'an nasip etsin.

Söz konusu yazı şu linktedir.

http://www.alparslankuytul.blogspot.com.tr/2014/06/oncu-neslin-gorevleri-1.html
Kemal Songür
11.04.2016 23:39
...
Alpaslan Kuytul ve takipçilerine salon vermemek ve engeller çıkarmak alçaklıktır, bu ister akp ister chp belediyesi olsun, salonlar kimsenin babasının malı değildir, bu konuda Alpaslan Kuytul haklıdır.
''Sadıka'' rüyadan hareketle Peygamberin de alanda/mitingde olduğunu söylemek öncelikle Rasule iftira etmek demektir, çünkü olmayan bir şeyi varmış gibi göstermek ve hele buna Rasulü alet etmek bir müslümana asla yakışmaz, bu haddi aşmaktır.
Bahse konu bacı daha önce Rasulü görmediğine göre gördüğü kişinin Rasulullah olduğunu bilebilmesi hem akli hem nakli açıdan muhaldir.
Fetö ve sufi cenah bunun cılkını çıkardı, siz tevhid diyenlerin diline ve zihnine bu söylemler hiç yakışmamaktadır.
Rasulü takip etmekle emrolunan müslümanlar O'nu oraya buraya getirmekle değil, vahye ve rasulün sahih örnekliğine sadakat gestermenin cehdi içinde olsunlar yeter...
Yorum yapyorum

 

Kategoriye Ait Diğer HaberlerAna Sayfa | Yazarlar | Güncel | Haberler | Dünya | Yorum Analiz | Röportaj | Medya | Etkinlikler | Kültür Sanat